centra.cz » Kariéra


Kariéra

 

Společnost CENTRA a.s. je významným hráčem v poskytování komplexních služeb v oblasti správy nemovitostí.  Dlouholeté zkušenosti jsou zárukou profesionální péče o Vaši nemovitost na té nejvyšší úrovni. Jsme připraveni vycházet vstříc zákazníkům a efektivně jim zabezpečit pohodu bydlení. Zároveň jsme pevnou půdou pod nohama svým zaměstnancům, společně tvoříme sehraný tým, který věří tomu, co děláme.


Staňte se součástí úspěšné, stabilní společnosti, největšího poskytovatele služeb v oblasti správy nemovitostí na českém trhu a využijte příležitost uplatnit své pracovní zkušenosti zaměřené na administrativu, účetnictví, marketing či provoz a správu nemovitostí. Na své si příjdou také profese dělnické, úklidové služby či zahradnické práce. 

 

 


Zaujala Vás CENTRA a.s.? Chyťte se příležitosti nastartovat svou kariéru u NÁS. V sekci "PŘIDEJTE SE K NÁM"  najdete podrobnější popis všech pozic, které momentálně obsazujeme. Zašlete nám svůj životopis na uvedený email, ozveme se Vám.

 

PERSONÁLNÍ ODDĚLENÍ
CENTRA a.s.
nabor@centra.eu


Tel: + 420 251 119 493, 724 872 341

 

 Akceptujeme Osvědčení o profesní kvalifikaci dle NSK dle Zákona č. 179/2006 Sb.

 

Zasláním svého životopisu souhlasíte, aby společnost CENTRA a.s., se sídlem Plzeňská 3185/5b, Praha 5,  IČ: 18628966, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 9490 zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely vedení evidence uchazečů o zaměstnání v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“ ve znění pozdějších předpisů po dobu trvání max. 1 roku.


Akce: Otevřít verzi pro tisk


Soubory: