centra.cz » Kariéra


Kariéra

 

Společnost CENTRA a.s. je významným hráčem v poskytování komplexních služeb v oblasti správy nemovitostí.  Dlouholeté zkušenosti jsou zárukou profesionální péče o Vaši nemovitost na té nejvyšší úrovni. Jsme připraveni vycházet vstříc zákazníkům a efektivně jim zabezpečit pohodu bydlení. Zároveň jsme pevnou půdou pod nohama svým zaměstnancům, společně tvoříme sehraný tým, který věří tomu, co děláme a táhneme za jeden provaz.


Staňte se součástí úspěšné, stabilní společnosti, největšího poskytovatele služeb v oblasti správy nemovitostí na českém trhu a využijte příležitost uplatnit své pracovní zkušenosti zaměřené na administrativu, účetnictví, marketing či provoz a správu nemovitostí. Na své si příjdou také profese dělnické, úklidové služby či zahradnické práce. 

 

 


Zaujala Vás CENTRA a.s.? Chyťte se příležitosti nastartovat svou kariéru u NÁS. V sekci "PŘIDEJTE SE K NÁM"  najdete podrobnější popis všech pozic, které momentálně obsazujeme. Zašlete nám svůj životopis na uvedený email, ozveme se Vám.

 

PERSONÁLNÍ ODDĚLENÍ
CENTRA a.s.
pazderova@centra.eu
Tel: + 420 251 119 493

 

 Akceptujeme Osvědčení o profesní kvalifikaci dle NSK dle Zákona č. 179/2006 Sb.

 

Zasláním svého životopisu souhlasíte, aby společnost CENTRA a.s., se sídlem Plzeňská 3185/5b, Praha 5,  IČ: 18628966, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 9490 zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely vedení evidence uchazečů o zaměstnání v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“ ve znění pozdějších předpisů po dobu trvání max. 1 roku.


Akce: Otevřít verzi pro tisk


Soubory: