OCENĚNÍ ČESKÁ KVALITA - OVĚŘENÝ PROVOZ PRO DVĚ HŘIŠTĚ

Společnost CENTRA získala ocenění od Národního programu Česká kvalita v oblasti Hřiště-sportoviště-tělocvična – OVĚŘENÝ PROVOZ za dvě dětská hřiště.

Oceněná hřiště realizovali pracovníci divize údržby zeleně a zahradnických služeb společnosti CENTRA. Jedná se o dětské hřiště vnitroblok Lipského, Praha 5 - Barrandov a sportovní hřiště vnitroblok Lohniského, Praha 5 - Barrandov.

Certifikáty opravňující k užívání značky převzala za společnost CENTRA Ing. Regína Keřková, MBA, obchodní a marketingová ředitelka na Dni s Českou kvalitou na Ministerstvu průmyslu a obchodu.

„Udělená ocenění dokazují, že české firmy dodávají na trh výrobky a služby špičkové kvality, které jsou plně srovnatelné se zahraniční konkurencí,“ říká ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela a dodává: „Ocenění v Národním programu Česká kvalita jsou nejen nezávislou garancí kvality a bezpečnosti pro spotřebitele, ale i zaslouženým oceněním vynikající práce českých firem.“

Jednou z priorit Rady kvality ČR a tedy i Národního programu Česká kvalita je bezpečnost dětí a mládeže. „Děti jsou tou nejzranitelnější skupinou spotřebitelů, proto je na ně třeba pamatovat speciálními značkami kvality,“ připomíná Libor Dupal a dodává: „Jsme proto rádi, že i letos jsou mezi oceněnými noví držitelé licencí značky kvality Hřiště-sportoviště-tělocvična – OVĚŘENÝ PROVOZ.

Národní program Česká kvalita sdružuje nezávislé značky kvality, které však musí garantovat zákazníkovi nejen nadstandardní kvalitu a bezpečnost, ale i dlouhodobý dozor nad dodržováním kvalitativních parametrů, včetně sledování spokojenosti zákazníků s výrobkem či službou. V případě zjištění problémů či porušení podmínek je značka odebrána. Česká kvalita je tak jedinou zárukou nákupu bezpečného zboží s nezávisle ověřenou kvalitou a současně i nezanedbatelnou konkurenční výhodou pro výrobce či poskytovatele služeb.

  

Dětské hřiště Lipského

  

Sportovní hřiště Lohniského

  

 Quick contact and important connections

CENTRA, a.s.
Na Zatlance 1350/13
150 00  Praha 5

IČ: 18628966
DIČ: CZ18628966
  • +420 251 119 400
  • +420 251 119 411
  • info@centra.eu
  • ID datové schránky: p78n6h2

We will contact you