Údržbář objektových technologií - Moravskoslezský kraj

V současné době hledáme do týmu ÚDRŽBÁŘE, který má zkušenosti s obsluhou a údržbou technologií. Provádí údržbu dle týdenního plánu preventivních činností a operativně reaguje na požadavky klienta.

Vaše nová náplň práce

  • průběžná kontrola fungování technologických zařízení (obsluha a údržba)
  • provádění elektro prací
  • drobné opravy zařízení a vybavení objektu (seřizování dveří, oprava židlí, montážní práce ad.)
  • práce v Moravskoslezském kraji

Vaše znalosti a dovednosti

  • zkušenosti s údržbou (vzduchotechnika, tepelné zdroje, chlazení, plyn. kotelny, kontrola sprinklerů, obsluha M+R aj)
  • platné osvědčení dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. §6 podmínkou nebo NV 194/2022 Sb. §6
  • ŘP sk. B - aktivní řidič podmínkou
  • spolehlivost a chuť učit se novým věcem

Odpovědět na pozici Údržbář objektových technologií - Moravskoslezský kraj

Rychlý kontakt a důležitá spojení

CENTRA, a.s.
Na Zatlance 1350/13
150 00  Praha 5

IČ: 18628966
DIČ: CZ18628966
  • +420 251 119 400
  • +420 251 119 411
  • info@centra.eu
  • ID datové schránky: p78n6h2

Ozveme se vám