Dispečer technologického velínu - Praha 5

V současné době hledáme do týmu DISPEČERA TECHNOLOGICKÉHO VELÍNU, který má zkušenosti s obsluhou a údržbou technologických celků.

Vaše nová náplň práce

  • řízení technologií prostřednictvím systému měření a regulace (Sauter)
  • práce s helpdeskem klienta a předávání úkolů dle požadavků
  • telefonické a písemné předávání informací v rámci integrované správy budovy, práce s programem Outlook, Word, Excel

Vaše znalosti a dovednosti

  • zkušenosti s obsluhou a údržbou technologických centrálních celků
  • zkušenosti se systémem MaR Sauter vítány
  • platné osvědčení dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. §6
  • spolehlivost, zodpovědný přístup k práci, dobrá organizace práce a samostatnost
  • Nástup: IHNED

Nabízíme Vám

  • na českém trhu patříme mezi největší poskytovatele služeb v oblasti správy nemovitostí
  • jsme stabilní a stále se rozvíjející společnost
  • podporujeme profesní i osobní růst našich zaměstnanců
  • budete pracovat ve stabilním kolektivu
  • v atraktivním prostředí klienta
  • můžete si plánovat svůj volný čas – 12-ti hodinový směnný provoz (krátký/dlouhý týden)
  • výborná dostupnost - u stanice metra Radlická
  • stravování přímo na objektu
  • nabízíme benefity - dovolená navíc, placené volno v den narozenin, výběr z Cafetérie / příspěvek na penzijní připojištění / Multisport kartu

Odpovědět na pozici Dispečer technologického velínu - Praha 5

Rychlý kontakt a důležitá spojení

CENTRA, a.s.
Na Zatlance 1350/13
150 00  Praha 5

IČ: 18628966
DIČ: CZ18628966
  • +420 251 119 400
  • +420 251 119 411
  • info@centra.eu
  • ID datové schránky: p78n6h2

Ozveme se vám